تبلیغات
آیفون 6

آیفون 6
همه چیز در مورد گوشی آیفون 6  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
صفحات جانبی
لینک های مفیدتاریخچه آیفون


تاریخچه شرکت آیفون موبایل

در تاریخ 9 ژانویه
سال 2007 در اواخر استیو جابز کفش کتانی قرار داده به مرحله Macworld به را به یکی از ارائه سخنرانیها باور نکردنی بیشتر عمر خود را - یک زندگی پر از keynotes باور نکردنی - و در تاریخ از لوازم الکترونیکی مصرفی. وجود دارد، او گفت که او می تواند به معرفی یک صفحه نمایش گسترده آی پاد با کنترل لمسی، تلفن همراه انقلابی، و یک دستگاه اینترنت دستیابی به موفقیت. اما این سه محصول نیست. این یک محصول بود. ما آن را کردم. این آیفون بود.

تاریخ خط آیفون از تلفن های همراه با یک جهت از استیو جابز به مهندسان اپل که به موجب آن او از آنها خواست تا بررسی صفحه نمایش لمسی که و یک کامپیوتر قرص، که بعدها به ثمر با اپل آغاز می شود. همچنین، بسیاری از شباهت دستگاه به صفحه نمایش لمسی دستگاه های قابل حمل قبلی اپل، نیوتن MessagePad اشاره کرده اند. مانند نیوتن، آی فون تقریبا تمام صفحه نمایش است. عامل شکل آن به سر اپل از طراحی، جاناتان آیو اعتبار.

شغل گفت: این به اندازه کافی نادر بود در آغاز نطق اصلی خود، به انقلابی حتی یک محصول در تاریخ یک شرکت. اپل در حال حاضر با نیکل و پخش موسیقی شخصی با آی پاد انقلابی در کامپیوتر شخصی بود. بعدی تلفن بود.

پس از راه اندازی و ضربه زدن همه چیز را از صفحه کلید و قلم قلم فیزیکی است که تحت سلطه شاه توت، موتورولا، و گوشی های هوشمند پالم روز، شغل بیش از رابط چند لمسی است که اجازه آیفون هموار تنگنا به زوم، و رابط لذت که شامل رفت لمس مانند اینرسی و باندهای حاصل لاستیک در پیمایش، و چند وظیفه ای که به او اجازه دهید یکپارچه حرکت از موسیقی به تماس به وب به ایمیل و بازگشت. اپل:

    گوشی  آیفون یک محصول انقلابی و جادویی است که به معنای واقعی کلمه پنج سال پیش از هر تلفن همراه دیگر است. ما همه با اشاره نهایی دستگاه ما انگشتان و آیفون آنها استفاده می کند به ایجاد رابط کاربر انقلابی ترین از ماوس به دنیا آمد.

در آوریل سال 2003 در «همه چیز دیجیتال" کنفرانس اجرایی، شغل بیان اعتقاد خود را که رایانه های شخصی قرص و PDA سنتی بودند انتخاب خوب به عنوان بازارهای بالا تقاضا برای اپل به وارد کنید، با وجود درخواست های بسیاری ساخته شده به او که اپل ایجاد PDA دیگر. او بر این باور بود که تلفن های همراه داره برای تبدیل شدن به دستگاه های مهم برای دسترسی به اطلاعات قابل حمل، و تلفن چه سلول نیاز به نرم افزار هماهنگ سازی بسیار عالی بود. در آن زمان، به جای تمرکز بر پیگیری به نیوتن خود PDA، شغل به حال اپل انرژی خود را به آی پاد، و نرم افزار آیتونز (که می تواند مورد استفاده قرار گیرد را برای همزمان سازی با دستگاه های آی پاد)، ژانویه 2001. منتشر شد در سپتامبر قرار داده 7، سال 2005، اپل و موتورولا منتشر شد ROKR E1، اولین تلفن همراه به استفاده از آیتونز. شغل ناراضی با ROKR بود، احساس کرد که نیاز به مصالحه با یک طراح غیر اپل (موتورولا) مانع از طراحی تلفن آنها می خواستند به اپل. در سپتامبر سال 2006، اپل پشتیبانی قرار گرفتهاند برای ROKR و یک نسخه از آیتونز که شامل ارجاع به تلفن همراه که هنوز ناشناخته است که می تواند تصاویر و ویدئو نمایش منتشر شد.

در 2007 ژانویه 9 استیو جابز آیفون در مجمع Macworld به اعلام کرد، مورد توجه رسانه های قابل توجهی، و آن را آزاد خواهد شد بعد در همان سال. در 29 ژوئن سال 2007 برای اولین بار آیفون منتشر شد.

در 11 ژوئن 2007 در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل اعلام کرد که آی فون را برنامه های شخص ثالث با استفاده از موتور صفری بر روی دستگاه پشتیبانی می کند. احزاب سوم به وب ایجاد برنامه های کاربردی 2.0 و کاربران آنها را از طریق اینترنت دسترسی داشته باشید. چنین برنامه های کاربردی حتی قبل از انتشار از آی فون به نظر می رسد. اولین بودن "OneTrip"، یک برنامه به معنای پیگیری لیست خرید کاربر. در 29 ژوئن سال 2007، اپل نسخه 7.3 از آیتونز منتشر شد همزمان با انتشار آی فون. این نسخه شامل پشتیبانی برای فعال سازی سرویس آی فون و همگام سازی.


فناوری به تنهایی کافی نیست

آیفون  اصلی  بر اساس دستگاه P2 از تیم پروژه با تجربه، بنفش (PEP)، کد نام از m68 و مدل تعداد iPhone1،1، یک صفحه نمایش 3.5 اینچی در 320x480 و 163ppi، پشتیبانی از چهار باند 2G رادیو داده EDGE، 802.11 حال BG از Wi-Fi، بلوتوث 2.0 EDR، و یک دوربین 2 مگاپیکسلی. توسط سامسونگ 1176JZ مبتنی بر ARM (F) -S پردازنده و گرافیک پاور ویآر MBX آرشیو 3D شده بود، با باتری 1400 میلی آمپر، و 128MB رم در هیئت مدیره، و همچنین به عنوان 4GB یا 8GB به حال از ذخیره سازی فلش NAND. آیفون نیز می تواند شارژ شود - و مهمتر، همگام سازی با iTunes - همان کانکتور 30 پین بارانداز به عنوان اپل در حال حاضر بسیار محبوب آی پاد.

آیفون 6  نیز شامل چندین سنسور به منظور افزایش تجربه، مانند شتاب سنج است که می تواند به طور خودکار چرخش صفحه نمایش برای مطابقت با گرایش دستگاه، حسگر مجاورت است که می تواند به طور خودکار خاموش روی صفحه نمایش زمانی که به صورت نزدیک، و حسگر نور محیط برای تنظیم خودکار روشنایی .


پس از آیفون منتشر شد، پرسش به وجود آمد در مورد قانونی بودن ترتیب اپل، و در اکتبر سال 2007 پرونده های حقوقی دو طبقه-اقدام علیه اپل، یکی در دادگاه فدرال و دیگر در دادگاه دولت واصل شد.لباس ادعا می کنند که مورد منحصر به فرد اپل با AT & T نقض قانون ضد تراست کالیفرنیا.کت و شلوار توسط دفتر حقوقی از دامیان R. فرناندز به نمایندگی از ساکنان کالیفرنیا تیموتی P. اسمیت واصل شد، و در نهایت به دنبال یک دستور صادره علیه اپل برای جلوگیری از آن را از فروش اپل با هر نوع قفل نرم افزار، علاوه بر به 200 دلار میلیون خسارت پولی.شاکیان این پرونده اسمیت V. شرکت اپل ادعا می کنند که اپل شکست خورده مورد پنج سال خود را با AT & T به افشای به خریداران زمانی که آنها اپل خود را با یک قرارداد دو ساله خریداری، با استناد به منع قانون شرمن در انحصار. دادگاه هنوز حکم در مورد. [اطلاعات مورخ]

مورد دوم در ایالات متحده دادگاه منطقه برای منطقه شمال کالیفرنیا در سال 2007. واصل شد شاکی، پل هولمن، شکایت علیه اپل، شرکت و AT & T تحرک، LLC واصل شده است. هولمن مدعی است که او قادر به تغییر حامل و یا تغییر سیم کارت بدون از دست دادن ارتقاء به اپل خود را که او را به عنوان است. شاکی به طور مشابه اشاره به قانون شرمن به عنوان که توسط متهمان نقض کرده است. در تاریخ 8 ژوئیه 2010 مورد برای صدور گواهینامه کلاس تأیید شد. [] در 9 دسامبر، 2010 به دستور دادگاه اقامت در این مورد، در انتظار تصمیم دیوان عالی در AT & T V. کونسپسیون. این مورد دوم مورد اختلاف که آیا یک بند در AT & T در قرارداد که شکایت به داوری محدود، استانداردهای عمومی آمار از انصاف ملاقات کرد. در 27 آوریل 2011 دیوان عالی کشور حکم داد که AT & T در واقع مطابق با استانداردهای آمار از انصاف.
تبلیغات
اولین تبلیغات برای آی فون، با عنوان "سلام،" در طول 79 مراسم اهدای جوایز اسکار در تاریخ 25 فوریه 2007 در آمریکا در ماه ژوئن پخش می شود. در 4 ژوئن سال 2007، اپل منتشر شد چهار تبلیغات اعلام تاریخ انتشار 2007 ژوئن 29.

به ادامه مطلب بروید....


http://hamkaran.net/upload/uc_1806.jpg

نرم افزار
آیفون، تحت نظارت اسکات فورستال، به همان اندازه قابل ملاحظه است. رهبری گروه وب همراه ریچارد ویلیامسون، آی فون راه اندازی با یک نسخه نسبتا کامل از سافاری، بر اساس همان موتور رندر WebKit است HTML دقیق که شده نسخه دسکتاپ در مک. آنها همچنین بهترین اجرای یوتیوب و نقشه های تلفن همراه همیشه در تلفن همراه دیده می شود ایجاد شده است. تیم برنامه های بومی نیتین Ganatra را بیش از نیمی از صفحه نمایش با رنگارنگ، آیکون کاربردی به عکس تحت پوشش و همچنین، برای همه چیز، از SMS، ایمیل، دوربین.

چه آی فون اصلی نداشت بود CDMA EVDO و برگرد شبکه، قابلیت. که به معنای آن را نمی تواند در دو از ایالات متحده کار 'بزرگ چهار حامل، ورایزون و با حداکثر سرعت دویدن. نه این که آن اهمیت. آی فون اصلی منحصر به فرد به AT & T بود. همچنین این GPS، یا حمایت برای سریع تر سرعت داده 3G UTMS / HSPA فاقد. علاوه بر این به هیچ صفحه کلید سخت افزاری و یا قلم، آی فون همچنین، باتری کاربر قابل تعویض قابل جابجایی ندارد. هیچ یک از که خوشحال کاربران قدرت موجود از زمان. نه عدم وجود یک فایل سیستم در معرض، کپی و چسباندن و یا هر نوع ویرایش متن پیشرفته، و، انتقادی به بسیاری از، پشتیبانی برای برنامه های شخص ثالث. به همین ترتیب، از آی فون یک مرورگر وب واقعی به جای یک مرورگر WAP، که برای نمایش پیام های چند رسانه ای مبتنی بر حامل نیاز داشتند، آی فون اصلی را MMS پشتیبانی نمی کند.

سپس قیمت وجود دارد. در قرارداد - آیفون در 499 $ برای 4GB و 599 $ برای مدل 8GB عرضه. کسانی که قیمت بودند بی سابقه در زمان نیست؛ اوایل موتورولا RAZR تلفن تلنگر و همچنین گران در روز بودند. با این حال، آن را به معنای اپل می تواند جریان اصلی بازار نفوذ کند.


آیفون 3G تغییرات مدل قیمت گذاری

با 11 جولای 2008 انتشار از آیفون 3G، اپل و AT & T مدل قیمت گذاری ایالات متحده از نسل قبلی تغییر کرده است. پس از بالفعل مدل برای خدمات تلفن همراه در ایالات متحده، AT & T را که بخش بزرگی از هزینه در صف مقابل برای آیفون 3G و پس از شارژ متوسط هزینه های ماهانه بالاتر بیش از یک قرارداد حداقل دو سال یارانه.
طبقه بندی: اخبار گوشی آیفون 6،
برچسب ها: موبایل آیفون،
دنبالک ها: گوشی آیفون 6، ویژگی آیفون 6، بررسی آیفون 5S، کدام یک بهتر است آیفون 6 یا آیفون پلاس، آیفون 6 بخریم یا گالکسی s5، راهنمایی در مورد گوشی آیفون، خرید آیفون چینی، راهنمای خرید اینترنتی گوشی آیفون، موبایل آیفون، گوشی آیفون 5،
[ یکشنبه 9 آذر 1393 ] [ 10:38 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سایت تخصصی در مورد شرکت آیفون - گوشی آیفون 6

سایت تحلیلی گوشی آیفون

لینک های مفید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب