تبلیغات
آیفون 6

آیفون 6
همه چیز در مورد گوشی آیفون 6  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
صفحات جانبی
لینک های مفید

راهنمای خرید موبایل

هیچ حس در انکار آن وجود دارد: برای بسیاری از ما، تلفن های همراه در مرکز جهان ما هستند. مجموعه ای از اینها معمولی ویژگی حیرت انگیز است. تلفن، دستگاه پیام های خود را، مرورگر وب بر روی بروید، دوربین خود، پخش موسیقی خود را، واحد ناوبری GPS، و بیشتر است.
اگر شما فکر می کنم انتخاب موبایل  سخت بود قبل از اینکه امروز حتی شدیدتر است. چرا که نشان می دهد که چگونه نوآوری در صنعت بی سیم سر به فلک کشید است چیز خوبی است، هر چند، است. ما شاهد هستیم  پیشرفت سریع در سراسر جبهه همه از جمله نمایش داده شبکه رابط کاربر کیفیت صدای برنامه های شخص ثالث و بازی های موبایل حتی.
 همه چهار عمده حامل های ایالات متحده در حال حاضر شبکه های 4 G LTE، که به طور معمول 10 تا 15 بار سریعتر از 3 G ارائه می دهند.
محصول آخرین گوشی های هوشمند آندروید متنوع تر و قدرتمند تر از همیشه است. وقتی که می آید به گوشی های هوشمند و نتیجه چند می تواند پیش بینی فقط سه سال پیش اندیشه نیز دور و رهبر فروش در ایالات متحده است. در حالی که آی فون اپل 6 در سراسر هیئت مدیره نیز در دسترس است تبدیل شدن به سامسونگ قدرتمند کهکشان S5 در هر حامل بزرگ در دسترس است.
گودال برابر این افت آن بدون تعجب ویژگی استاندارد تلفن (گوشی بدون اکوسیستم های مبتنی بر نرم افزار) اهمیت، محو شده و فروش ادامه به روند رو به پایین.  عکسبرداری با یکدیگر، عظیم ایجاد این تغییرات بسیار قدیمی مشاوره در مورد انتخاب گوشی منسوخ شده است. پس بیایید آن همه دور انداختن و شروع بیش از.
موضوع بسیار مهم تبدیل شده است، و شامل بسیاری از تصمیم گیری، که ما موجود تلفن همراه و گوشی های هوشمند خرید راهنمای حمایت تنها یک داستان جامع ما scrapped — 1 خواندن شما در حال حاضر.  بنابراین آنچه شما هنگام خرید تلفن همراه باید به دنبال? در اینجا این است که برخی از نکات کلیدی در نظر بگیرید:
ما دو ویژگی عمده برای کمک به شما یک حامل را انتخاب کنید. برای جوایز انتخاب خوانندگان ما، خوانندگان PCMag به ما گفت که حامل آنها ترجیح می دهند در پوشش، کیفیت تماس، انتخاب دستگاه، و عوامل دیگر است. و برای سریعترین شبکه های تلفن همراه ما ویژگی، ما رانندگان به 30 شهرستانها ایالات متحده به دامنه که گوشی های هوشمند حمل بهترین پوشش داده ارسال می شود. از آنجا که هر یک از حامل های ملی به فروش می رساند طیف گسترده ای از تلفن، انتخاب ارائه دهنده خدمات شما باید اولین حرکت خود را داشته باشد. در اینجا مختصر و مفید سریع از آنچه هر یک ارائه می دهد است:

AT & T دارای پوشش در سراسر کشور و انتخاب فوق العاده از تلفن، به ویژه برای پیام کوتاه. این به طور چشمگیری کیفیت خدمات خود را در شمال شرقی بهبود یافته در طول دو سال گذشته، و مشغول ساختن از شبکه LTE است. این حامل بدترین امتیاز توسط خوانندگان ما نیز.

با حداکثر سرعت دویدن نسبتا ارزان است، ارائه می دهد و برخی از خدمات رسانه ها و شبکه با سرعت بالا جامد. این شهر همچنین دارای روش باز ترین برنامه های شخص ثالث، اجازه دادن به مشترکین خود اضافه طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی جاوا برای گوشی هایی با ویژگی های آن، اگر چه این مهمی تبدیل شده است کمتر به عنوان گوشی های هوشمند بیش از اکثریت از فروش را. با حداکثر سرعت دویدن دارای دو مارک های اعتباری، ویرجین موبایل و افزایش موبایل، که فروش گوشی های تلفن بدون قرارداد.

T-موبایل ارائه می دهد بیشتر تلفن های برش لبه در نرخ ماهانه نسبتا پایین و شهرت برای خدمات به مشتریان خوب برخوردار است. این تنها حامل که به شما امکان خرید تلفن با هزینه یارانه از ماه به ماه، بدون تو را مجبور به حفظ پرداخت اضافی یک بار دو سال هستند تا است. اما شبکه آن را می توان ضعیف تر از سایر حامل های عمده در مناطق حومه و روستایی است. T-موبایل در حال ساخت از 4G LTE به صورت جدی، و همچنین کسب MetroPCS آن در سال گذشته به پایان رسید.

ورایزون بی سیم برای کیفیت شبکه درجه یک خود و خدمات به مشتریان خوب مشهور. قیمت آن می تواند بالاتر از رقابت، اما وقتی که می آید به صدای با کیفیت، تلفن ورایزون اغلب اکسل. که باعث می شود ورایزون یک رهبر دائمی در جوایز انتخاب خوانندگان ما، و آن را به دست آورد سریعترین شبکه های تلفن همراه در این سال نیز هست. ورایزون نیز در حال حاضر دارای بزرگترین شبکه 4G LTE در ایالات متحده.
همچنین کوچکتر، حامل منطقه ای وجود دارد. آمریکا سلولی است تنها در حدود نیمی از کشور در دسترس، در عین حال آن طور مداوم می شود نمرات بزرگ در جوایز انتخاب خوانندگان ما به دلیل تعهد قوی خود را به خدمات به مشتریان. در نهایت، شما همچنین ممکن است گوشی های قفل در بازار است که با شبکه های GSM مانند AT & T و T-موبایل کار را ببینید، اما این حامل محفوظ طور مستقیم. این گوشی اغلب واردات هستند. از آنجا که آنها از تلفن های حامل تایید و یارانه به طور کلی گران تر هستید، چند در ایالات متحده به فروش می رسد مورد علاقه فعلی ما گوشی های هوشمند قفل گوشی Nexus گوگل 5 است.
آیا من نیاز به یک گوشی موبایل دارم؟
همانطور که مردم بیشتر در هر زمان از روز عادت کرده اند به ایمیل از طریق مسنجر، وب، موسیقی، و دسترسی پیام تبدیل، بدون در نظر گرفتن جایی که آنها هستند، گوشی های هوشمند تبدیل شده اند تقریبا ضروری است. که گفت: وجود دارد، مقدار زیادی از انواع به ذکر جانبازان از سیستم عامل OS خاص خارج وجود دارد، نیست. این را حس می کند، هر چند. گاهی اوقات، یک رابط کاربر پلت فرم یا برنامه انتخاب فقط به شما صحبت می کند، و این همه به آن وجود دارد. با در نظر گرفتن، و در خطر جذب شعله های آتش، اجازه دهید آن را تجزیه و همچنین ما می توانیم برای کسانی که تا به طور کامل مقرره نیست.
پیام کوتاه و تلفن صدای
در سن برنامه های تلفن همراه، گوشی های هوشمند تمام وزوز این روزها، اما مقدار زیادی از تلفن های همراه فروخته شده در ایالات متحده کمتر پایان تلفن از ویژگی های از جمله تلفن ضد آب، ارسال پیامک تلفن و تلفن صدای فقط ساده می باشد. هنوز دلایل برای دریافت ساده تر، دستگاه ارزان قیمت وجود دارد. و آن را فقط در مورد ماده منفجره نیرومندی که قسمت اعظم ان مرکب از اسید پیکریک میباشد نیست. شاید شما می خواهید برای ذخیره بر روی دستگاه خود و کاهش هزینه های ماهانه با اجتناب از 30 دلار 20- $ بسته داده گوشی های هوشمند، و یا شما فقط نمی خواهم به اینترنت افسار می شود تمام وقت.

بر خلاف گوشی های هوشمند، تلفن های ویژگی یک ماده از "آنچه می بینید همان چیزی است که کسب می کنید." آنها ارتقاء نرم افزار جادویی و یا هزاران اجرا از برنامه های اضافی دریافت نمی کنند. (برخی از تلفن های ویژگی با آمده "فروشگاه برنامه،" اما نمی شود فریب خورده: این وجود در درجه اول به فروش می خدمات اضافی هزینه، و همچنین به عنوان زنگ گوشی، تصویر زمینه، و بازی های عمومی) اگر شما بزرگ در متن پیام هستید، شما می خواهید یک گوشی با صفحه کلید سخت افزاری QWERTY، به علاوه یک برنامه پیام کوتاه نامحدود. اگر شما یک بچه کوچک دارم، یک دوربین احتمالا مهم است. اگر می خواهید خندق قدیمی آی پاد خود را، نگه داشتن چشم را برای ویژگی های رسانه های خوب است.

برای کیفیت صدا، به عنوان خوانده شده بررسی گوشی های فردی است. پوشش شبکه های بی سیم است که همیشه بزرگترین عامل است، اما تلفن های فرد می تواند در پذیرش، کیفیت خروجی صدای گوشی، کیفیت انتقال از طریق میکروفون، و سمت تن (پژواک صدای خود را که از فریاد در فرد دیگر جلوگیری شما کمک می کند) متفاوت است.تلفن با متوسط به کیفیت پذیرش فقیر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای استفاده در منطقه تحت پوشش حاشیه ای، در حالی که با پذیرش بسیار عالی می تواند بهترین سیگنال کمی که در دسترس را. نکته دیگر در نظر گرفتن: برخی از تلفن های دارای برند بسیار بلندتر از دیگران است.چند پشته حشره دار بلوتوث که جفت شدن با هدست و در اتومبیل دست آزاد استریو درد.

همان مشاوره که در بالا در مورد عوامل شکل داد همچنین شامل ویژگی های تلفن. در این مورد، علاوه بر لمس صفحه نمایش، لغزنده، و اسلب QWERTY، شما همچنین می خواهید تلفن صدای اساسی که یا آب نبات نوار شکل با صفحه کلید عددی و یا تلنگر تلفن که باز به بزرگتر، صفحه کلید عددی راحت تر. تلفن تلنگر به نفع افزوده نیاز به یک قفل صفحه کلید نیست. بستن تلفن، و شما نمی خواهد به اشتباه کسی شماره گیری در حالی که آن را در جیب خود است. برای حادثه خیز، برخی از آنها حتی ضد آب و یا مقاومتی.
طبقه بندی: اخبار گوشی آیفون 6،
برچسب ها: فروشگاه موبایل،
دنبالک ها: گوشی آیفون 6، راهنمایی در مورد گوشی آیفون، آیفون 6، کدام یک بهتر است آیفون 6 یا آیفون پلاس؟، آیفون 5S، راهنمای خرید بهترین گوشی های هوشمند، شرکت موبایل آیفون، خرید گوشی ایفون 6، گوشی آیفون 5، گوشی آیفون 5s، گوشی آیفون 4s، خرید گوشی چینی،
[ دوشنبه 17 آذر 1393 ] [ 10:53 ق.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سایت تخصصی در مورد شرکت آیفون - گوشی آیفون 6

سایت تحلیلی گوشی آیفون

لینک های مفید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب