تبلیغات
آیفون 6

آیفون 6
همه چیز در مورد گوشی آیفون 6  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
صفحات جانبی
لینک های مفید

آیا شما واقعا یکی از اپل بزرگتر اپل نیاز دارید؟ این 14 جوانب مثبت و منفی باید به شما کمک کند تصمیم بگیرید.

آیفون 6

اپل به تازگی ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای انتخاب آی فون.
این شرکت به تازگی معرفی شده است، ولی دو آیفون جدید: آیفون 6 و آی فون 6 به علاوه، هر دو از آن شما می توانید در 12 سپتامبر سفارش و انتخاب کنید تا زمانی که آنها به فروش رفتن سپتامبر 19.
اما با 5C آیفون 5S و هنوز هم به طور رسمی در حال اجرا و قیمت کاهش می یابد، که بدین معناست که شما در حال حاضر چهار اپل را انتخاب کنید. چه چیزی بیشتر، طیف از ویژگی های در حال رشد را نگه می دارد، و این انتخاب در مورد به عنوان درگیر به عنوان آن را به حال بوده است.

من فقط رفتن به در اپل جدید تمرکز، هر چند اگر شما می خواهید برای اسکن 5S آیفون خود را از سپتامبر گذشته مختصر و مفید، شما می توانید در اینجا پیدا کنید که.

در علامت خود را، دریافت راه ... جوانب مثبت!
دلیل برای خرید
بازگشت منحنی (فرض کنید شما دوست منحنی)

به یاد داشته باشید آی فون اصلی راه برگشت وقتی؟ چیزی که، شما احتمالا فراموش کرده است، به حال یک لبه نیمه خمیده (از پشت) قبل از اپل معطوف به یک قاب نزدیکتر سخت زاویه سمت راست.

آیفون 6 و آی فون 6 به علاوه مانند که قاب اصلی هستند، اما همه جانبه تر اجرا: آنچه اپل را "مستمر، طراحی بدون درز،" به این معنی است که سطح ساختاری ناگسستنی، و شیشه پوشش ("یون تقویت،" با اشاره به فرایند که در آن از یک نوع یون برای دیگری رد و بدل را به شیشه ای با دوام بیشتر) در دیدار پشتوانه آلومینیوم آنودایز بدون تمایز لمسی.

اپل اضافه می کند که این باریک ترین آیفون خود را هنوز، با ضخامت 0.27 اینچ (6 آیفون) و 0.28 اینچ (آیفون 6 به علاوه). که سفسطه است: آیفون 5S است تنها fractionally ضخیم تر در 0.30 اینچ، و موفق باشید صدم فهیم از یک اینچ. اما گمان می کنم آن را می دهد اپل تیم بازاریابی نقطه رجزخوانی دیگری.
4.7 اینچ و 5.5 اینچ صفحه نمایش جدید با رزولوشن بالاتر

اپل تماس های جدید 4.7- و 5.5 اینچ صفحه نمایش مورب آیفون 6 است که یک دوره بازاریابی و چیزی از اسم بی مسمی است "نمایش شبکیه چشم HD.": راه تکرار مکررات از صحبت کردن در مورد فن آوری است که در حال حاضر توانایی چشم به نقطه پیکسل گسسته پیشی گرفت.

اما برای کسانی که دوست اعداد بزرگتر، صفحه نمایش دارای رزولوشن بالاتر به ویژه: 1334 توسط 750 پیکسل (326 پیکسل در هر اینچ، و یا بیش از یک میلیون پیکسل، یک تیک بالاتر از 720p) برای آیفون 6 و 1920 توسط 1080 پیکسل (401 پیکسل در هر اینچ، و یا بیش از دو میلیون پیکسل و 1080P بومی) برای آی فون 6 به علاوه.صفحه نمایش جدید نیز زاویه دید گسترده تر داشته باشد، می گوید: اپل و آیفون 6 و آی فون 6 به علاوه در 1400 به طور چشمگیری بالاتر: 1 و 1300: 1 نسبت کنتراست، به ترتیب، در مقایسه با 4 اینچ 1136 توسط 640 پیکسل (326 پیکسل در هر اینچ ) صفحه نمایش با 800: 1 نسبت کنتراست موجود در مدل های گذشته است..
اندازه عاقلانه، صفحه نمایش جدید را به طور قابل توجهی بزرگتر این گوشی به طور کلی، که من قرار دادن در ستون طرفدار و باهم بسته به شما گوشی های هوشمند در مقابل فبلت تمایلات: 6.22 اینچ بالا توسط 3.06 اینچ عرض (آیفون 6 به علاوه) و 5.44 اینچ بالا توسط 2.64 اینچ عرض (6 آیفون)، در مقایسه با آی فون 5S در 4.87 اینچ بالا توسط 2.31 اینچ عرض دارد.
چه در مورد برنامههای قدیمی؟ اپل ادعا می کند مقیاس به قطعنامه جدید فقط خوب است. ما را ببینید. به طور کلی، پوسته پوسته شدن کمتر از یک موضوع بر روی صفحه نمایش این ابعادی کوچک است.
درونیابی، که چه مقیاس انجام داده برای پر کردن در گم پیکسل، یک مشکل تر زمانی که شما با خرید و فروش فضاهای نمایش بسیار بزرگتر، می گویند که سخت مات شما در حال اجرا تخصصی در 640 توسط 480 پیکسل (480P) به یک غول 50- یا 60 اینچ سال 1920 توسط 1080 پیکسل (1080P) روی صفحه نمایش.
اپل نیز در "نمایش چشم انداز" جدید منحصر به فرد برای آیفون 6 به علاوه پرتاب، بنابراین اگر شما می خواهید برای مشاهده به طور سنتی برنامه های نقاشی از چهره قفل وری، از نظر چشم انداز جدید شما اجازه می دهد در سراسر ردیف صفحه اصلی آیکون وری ضربه بزنید، و می افزاید: قابلیت (مانند سمت به سمت پانل، و همچنین به عنوان یک صفحه کلید بزرگتر) به برنامه های که برای آن بهینه سازی شده است. به عبارت دیگر، به عنوان آستانه آن در طول رویداد اپل وبلاگ زندگی می کنند خود را قرار داده، آن را کمی شبیه به یک مینی اپل کوتاه.
گوشی های جدید دارای پردازنده های حتی zippier
آشنایی با تراشه A8، دوم نسل 64 بیتی ارائه اپل با برخی از 2 میلیارد ترانزیستور، که اپل را به عنوان ورزشی "تا قدرت پردازش 25٪ سریع تر و تا به گرافیک 50 درصد سریعتر." اگر شما پس از برخی از سریع ترین هستیم قرص در این سیاره، اپل جدید احتمالا به رتبه در جلو بسته.
عمر باتری است کمی به طور قابل توجهی بهتر
آیفون 6 به علاوه دارای یک باتری بزرگتر، که آن را آشنایی توانایی انجام تا 80 ساعت صوتی (در مقابل 60 برای آیفون 6 و 50 برای آیفون 5S)، 14 ساعت ویدئو (11 و 10 برای آیفون 6 و 5S به ترتیب)، یک ساعت یا دو بیشتر از آیفون 6 و 5S زمانی که در حال مشاهده روی Wi-Fi، LTE و 3G، تا 24 ساعت زمان مکالمه بیش از 3G (در مقابل 14 و 10 برای آیفون 6 و 5S) و 16 روز آماده به کار (در مقابل فقط 10 روز برای هر دو آی فون و 6 5S).
تمام ترفند های جدید، به خصوص به دوربین
اپل جدید در حال حاضر شامل یک فشارسنج (برای بررسی فشار هوا و اندازه گیری ارتفاع - برای برنامه های بهداشتی جدید در iOS 8 مهم)، پشتیبانی 802.11ac (از لحاظ نظری تا سه برابر سریعتر از استاندارد 802.11n آیفون 5S را)، M8 coprocessor حرکت جدید (آیفون 5C استفاده از M7) و جدید از Wi-Fi خواستار گزینه، "برای برقراری تماس با کیفیت بالا هنگامی که شرایط سلول فقیر هستند."
گوشی آیفون 6
اما بهبود جالبترین-صدایی به وضوح به دوربین iSight و FaceTime. دوربین iSight 1080P در هر دو گوشی است که هنوز هم با 1.5μ پیکسل و ƒ / 2.2 دیافراگم (درست مثل 5S آیفون) 8MP، اما شامل یک سنسور جدید که با پشتیبانی از قابلیت فوکوس اتوماتیک افزایش به نام "تمرکز پیکسل" در بالا پایان DSLR دوربین. اپل می گوید فوکوس اتوماتیک بسیار سریع تر (و مداوم - مهم برای ویدیو)، نقشه برداری تن محلی و کاهش سر و صدا بهتر شده اند، شما می توانید ویدیو را در 30 یا 60 فریم در ثانیه فیلم برداری و گرفتن ویدئو SLO-ماه در هر دو 120 و 240 فریم در ثانیه .دوربین همچنین شامل ثبات های ویدئویی (و آی فون 6 به علاوه به طور خاص شامل نوری به عنوان تثبیت کننده تصویر دیجیتال مخالف، به این معنی که لنز حرکت می کند به تکان دادن برای جبران)، و تلفن های جدید می تواند چهره موثر تر اینکه آیا شناسایی (و چشمک زدن، لبخند زدن و) نزدیک و یا دورتر. چه چیزی بیشتر، عکس های پانوراما شما می توانید به عظیم 43 مگاپیکسل است تا در حال حاضر.
هنوز با کیفیت 720p، 1.2 مگاپیکسل دوربین FaceTime به روز رسانی شده، بیش از حد، با یک سنسور جدید و بزرگتر ƒ / 2.2 دیافراگم، آوردن آن تا پر با iSight کارایی در این زمینه. آن را نیز می توانید انجام دهید محدوده دینامیکی بالا به صورت خودکار در فیلم ها (5S آیفون تنها این پشتیبانی در حالت عکس) و یک "پشت سر هم" حالت، که اپل می گوید به شما اجازه شما را تا 10 عکس (یا selfies) دوم.

اپل جدید در نهایت می توانید صحبت کنید و جویدن داده ها در همان زمان

بهترین اپل اپل تا به امروز می تواند تا 100 مگابیت در ثانیه LTE انجام با 13 باند.اپل جدید می تواند به 150Mbps انجام تا، با پشتیبانی از 20 باند (بیش از هر گوشی های هوشمند دیگر، ادعا می کند اپل) و بیش از 200 حامل LTE در سراسر جهان.
از همه مهمتر، گوشی های جدید حمایت "صدای بیش از LTE،" و یا چرخش. اگر می خواهید یک توضیح مفصل تر از آنچه چرخش است، اینجا را ببینید. اما به طور خلاصه، تا زمانی که حامل LTE شما آن را پشتیبانی، انتظار بهبود کیفیت صدا صدا، و که شما دیگر خواهید دید ارتباط تلفنی خود را پرتاب لینک اطلاعات خود را در زیر اتوبوس.

شما می خواهید برای چیزهای پرداخت با تلفن شما
اپل پرداخت، همان چیزی است که اپل خواستار پرداخت با تلفن جدید خود آن خدمات، پیشنهاد اپل را به پول نقد، چک و کارت های اعتباری پلاستیکی منسوخ با جفت آنتن NFC اپل جدید رو با یک سنسور اثر انگشت TouchID است. تصور کنید که راه رفتن تا cashwrap برخی فروشگاه، برگزاری گوشی خود را در نزدیکی یک حسگر و به سادگی انگشت دکمه TouchID به معامله. اپل می گوید واقعا که ساده است، و آن را Visa، MasterCard و American Express را در راه اندازی پشتیبانی.

ما در حال صحبت کردن در مورد یک حرفه بسیار نظری، خرس که در ذهن، و مقدار زیادی از شرکت های دیگر تلاش کرده اند و خرابکاری با کیف پول دیجیتال است. اما اگر آن را با این نسخهها کار به عنوان سادگی و ایمن به عنوان اپل می گوید، از جمله ادعای تحریک آمیز این شرکت که اپل پرداخت امن تر از نگه داشتن کارت در کیف پول خود را، آن را می تواند معامله قاطع بسیاری شده اند در انتظار. من نفرت داشتن به قرار دادن کلیشه در مورد اپل که به احتمال زیاد به جلو و چیزی شبیه به این فعال تر از هر شرکت بزرگ دیگر با ایده قانع کننده هستم، اما نه به میزان مسائل مهر اقتصادی و سیاسی، اپل هنوز هم آن را دارد.

شما دریافت می کنید ذخیره سازی بیشتر برای جفتک انداختن خود را



طبقه بندی: اخبار گوشی آیفون 6،
دنبالک ها: فروشگاه گوشی آیفون 6، خرید گوشی چینی، موبایل c201، خرید مودم سیم کارتی، مودم همراه جیبی،
[ دوشنبه 26 آبان 1393 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سایت تخصصی در مورد شرکت آیفون - گوشی آیفون 6

سایت تحلیلی گوشی آیفون

لینک های مفید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب