تبلیغات
آیفون 6

آیفون 6
همه چیز در مورد گوشی آیفون 6  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
صفحات جانبی
لینک های مفید
 گـــــــوشی گلــــــکسی S4

آیفون 6 یا سامسونگ کهکشان S5 - که باید شما را دریافت کنم؟
سامسونگ کهکشان S6 است که هنوز هم بیش از شش ماه به دور است. که یک عمر در نظر گوشی های هوشمند است.سامسونگ کهکشان S5 و آیفون 6 دو تا از داغترین تلفن به را درست کنید اما باید می شوید؟ ما این راهنمای دستی با هم برای شما قرار داده شده است که آیا شما در حال نزدیک شدن به پایان قرارداد خود را و یا شما مایل به خرید یکی از این گوشی گل سرسبد تمام عیار.
آیفون 6 در مقابل سامسونگ کهکشان S5: طراحی
سامسونگ کهکشان S5 - 8.1mm ضخامت، پلاستیکی نرم پشت، مقاوم در برابر آب
آیفون 6 - 6.9mm ضخامت، آلومینیوم anodised بازگشت

سامسونگ و اپل برای طراحی بسیار متفاوت است تصمیم گرفتند که آن را به آی فون 6 و کهکشان S5 می آید. که در آن آیفون اتحادیه بدون درز صاف و فلزی و شیشه ای است که کهکشان S5 ادغام مضطرب از نرم لمسی پلاستیکی و لبه های پلاستیک سخت به رنگ فلز مانند نگاه است. از صرفا زیبایی شناسانه طراحی هیچ مسابقه وجود دارد - 6 آیفون به نظر می رسد مایل حقه باز از S5.

ارگونومی 6 آیفون trumps کهکشان S5 بیش از حد. این نازک تر ضخامت 2mm و 5mm باریک تر است که آن را یک معامله خوب است ساده تر که مسئولیت رسیدگی به این. پشت آلومینیوم است که به عنوان به عنوان grippy عقب dimpled قابل جابجایی S5 نیست، هر چند.
که عقب تا به حال استقبال مخلوط، اما بهبود در پلاستیکی ارزان از کهکشان S4 است. این چیزی است که نه خط الراس پلاستیکی که بالا می رود کمی بالاتر از صفحه نمایش از سامسونگ کهکشان S5 است. به یک معنا این خوب است آن را به عنوان ارائه می دهد برخی از حفاظت را به روی صفحه نمایش. با این حال، آن را می سازد تلفن ناراحت کننده برای نگه داشتن برای مدت طولانی. اضافه کردن مورد چرم اپل به آی فون 6 و شما را به بهترین از هر دو جهان، grippy هنوز کوچک و سبک تلفن است که به خوبی از آسیب محافظت کردم.
یکی از چیزهایی است که طراحی سامسونگ کهکشان S5 اجازه می دهد تا برای آب مقاومت است. اگر شما علاقه مند به استفاده از تلفن خود را در حمام و یا در نزدیکی آب هستید این ممکن است یکی از ویژگی های قاتل برای شما. آن IP67 گواهی می سازد مقاوم در برابر آب تا 1M آب به مدت 30 دقیقه.

سامسونگ موفق شده است تا متناسب با صفحه نمایش 5.1 اینچی را به یک اندازه مرتب. در 142mm بلند های 72.5 گسترده آن را کمی از کشش برای رسیدن به بالای صفحه نمایش اگر شما دست بزرگ نمی کردم ام. آیفون 6 است خیلی آسان تر به استفاده از یک دست، اما هنوز هم با یک صفحه نمایش بزرگتر از 5S آیفون قبل از آن می آید.

آیفون 6 در مقابل سامسونگ کهکشان S5: صفحه نمایش

صفحه سامسونگ کهکشان S5 - 1920 * 1080 AMOLED
آیفون 6 صفحه - 1334 X 750 IPS

اول از همه هر دو آی فون 6 و کهکشان S5 دارای صفحه نمایش فوق العاده است. اما این گوشی را یک رویکرد بسیار متفاوت به فن آوری صفحه نمایش به طوری که شما ترجیح می دهند به آنچه شما ارزش ترین بستگی دارد.

کهکشان S5 با استفاده از یک صفحه نمایش 5.1 اینچی AMOLED با رزولوشن کامل پین SHARP-HD 1920 * 1080 و 432 پیکسل در هر اینچ (PPI). صفحه نمایش AMOLED سامسونگ به نفع بودن قادر به نشان دادن سیاه پوستان عالی و نسبت کنتراست بی نهایت است. این به چه معنی برای شما دارد؟ این بدان معنی است که صحنه های تاریک در فیلم نگاه کامل و شما هیچ نور متوجه خونریزی و ساخت صحنه های سیاه و سفید مایل به خاکستری نیست.
نمایش AMOLED را کاملا ارائه بهترین سطح از دقت و صحت رنگ نیست. رنگ در نگاه S5 بیش از اشباع و جعلی کم است. این خیلی بهتر از گوشی های قبلی با این حال کهکشان و رنگ های زنده را می توان با تنظیم S5 به حالت سینمای باب روز.

آی فون 6 با استفاده از یک صفحه نمایش LCD IPS به جای. این صفحه نمایش با روشنایی اکسل، زوایای دید و رنگ دقت و 6 آیفون یکی از بهترین این دسته است. قطعنامه آن را از 1334 x 750 و 326PPI است بسیار کمتر از S5 اما این است که هنوز یک صفحه نمایش بسیار تیز - شما نیاز به هر دو uncomfortably به صفحه نمایش نزدیک به متوجه تفاوت در وضوح. دقت رنگ بهتر در آیفون 6 است از آن را بر روی S5 است، اما می توان آن را نزدیک به سامسونگ که آن را به صحنه های تاریک می آید. آیفون 6 دارای نسبت کنتراست صفحه نمایش بزرگ برای و LCD اما S5 خیابان است به آینده.
شما می توانید ببینید که نور خونریزی در یک اتاق بسیار تاریک - آیفون 6 سمت چپ، S5 (صفحه نمایش در) سمت راست
در نهایت صفحه نمایش کهکشان S5 است 0.4 اینچ بزرگتر از آیفون. که ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما شما با یک منطقه بزرگتر که در آن به تماشای فیلم، بازی و یا فهرست خالص.

آیفون 6 در مقابل سامسونگ کهکشان S5: بلندگوی داخلی

سخنرانان در یک تلفن برای کنفرانس تلفنی مهم است و اگر شما می خواهید به تماشای چیزی بدون هدفون. هیچ کدام از این گوشی بسته بلندگوهای جلو رو بیشتر چشمگیر استریو از HTC یکی M8، اما هر دو آنها را اداره کنند.

آیفون 6 است بلندتر از دو اما صدا شروع به در بالاترین سطوح، که همچنین بر روی S5 رخ می دهد تحریف شده است. آیفون 6 است کمی پایین تر اما کهکشان ارائه کمی بیشتر وضوح. شما نمی خواهید به استفاده از بلندگو به گوش دادن به موسیقی در هر یک از این تلفن های بسیار و آیفون انجام smidge بهتر از S5 که آن را به گوش دادن به تلویزیون یا فیلم می آید.

آیفون دارای بلندگو در پایین گوشی در حالی که S5 از آن است که در پشت. نه مطلوب است - روبرو مقابل بهتر است - اما سخنران S5 مواجه به طور کامل راه اشتباه است و کمی ساده تر برای پوشش را با دست خود به عنوان شما آن را نگه دارید.

این یکی بیش از حد نزدیک به تماس است. هر دو انجام یک کار خوب با بلندگوهای مونو آنها با عرضه اما ما بسیار جلو استریو ترجیح سخنرانان مواجه اند.

 آیفون 5S

آیفون 6 در مقابل سامسونگ کهکشان S5: اتصال

سامسونگ کهکشان S5 - بلوتوث 4.0، 4G / LTE، 802.11ac Wi-Fi و NFC، مادون قرمز، microUSB و V3.0 (MHL 2.1)، USB بر روی بروید، میزبان USB
آیفون 6 - بلوتوث 4.0، 4G / LTE، 802.11ac Wi-Fi و NFC (اپل تنها پرداخت)، رعد و برق اتصال USB 2.0، Airdrop، تداوم

سامسونگ همه چیز اما سینک آشپزخانه بسته در تلفن های شاخص و کهکشان S5 هیچ تفاوتی ندارد. و همچنین حیطه معمول بلوتوث، 4G و Wi-Fi S5 همراه با NFC و سنسور مادون قرمز به طوری که شما می توانید آن را به عنوان یک کنترل از راه دور تلویزیون خود را و بقیه کیت سرگرمی در خانه خود استفاده کنید.

این نیز یکی از اولین تلفن را به استفاده از سرعت سریع است که USB ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید اطلاعات از آن را به کامپیوتر خود را دریافت کنید، و برعکس، بسیاری سریع تر از شما می توانید بر روی آی فون 6. اگر شما بر اتصال قصد خود تلفن را به تلویزیون خود را از طریق یک کابل پس از آن کهکشان S5 دارای MHL که به شما اجازه انجام درست آن. بر خلاف 6 آیفون شما همچنین می توانید S5 به عنوان یک دستگاه ذخیره سازی قابل حمل استفاده - شما می توانید اسناد موسیقی و فیلم ذخیره و انتقال این را به هر کامپیوتر با استفاده از کابل USB.

با اپل مقایسه راه اتصال به لاغر نگه داشته اند اما 6 آیفون می آید با یک لیست جامع تر از 4G / شبکه LTE در مقایسه با کهکشان S5. در iOS 8 همچنین می افزاید: برخی از ویژگی های اتصال به بزرگ - تا زمانی که شما به اکوسیستم اپل است که خریداری کرده اید.

Airdrop در حدود سال های iOS 7 بوده است و اجازه می دهد تا شما به راحتی با دوستان و اعضای خانواده با استفاده از دستگاه های iOS مانند آیپد ایر و یا بر روی Mac OS X با استفاده از جدیدتر یوسمیت به اشتراک بگذارید.
برچسب ها: گوشی آیفون در مقابل سامسونگ،
دنبالک ها: راهنمایی در مورد گوشی آیفون، فروشگاه گوشی آیفون 6،
[ سه شنبه 27 آبان 1393 ] [ 02:44 ق.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سایت تخصصی در مورد شرکت آیفون - گوشی آیفون 6

سایت تحلیلی گوشی آیفون

لینک های مفید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب