تبلیغات
آیفون 6

آیفون 6
همه چیز در مورد گوشی آیفون 6  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
صفحات جانبی
لینک های مفید

در این مقاله شما را با قابلیت های هر کدام از گوشی های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس آشنا می سازیم 

آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس:
خرید کدام آبغون جدید این آیفون بزرگ در مقابل آیفون بزرگتر است، اما شما کدام را باید خرید  اپل جدید از اما تصمیم گیری است که برای به دست آوردن هیچ جا به عنوان آسان برای تصمیم گیری به عنوان آن را با آی فون 5S و آیفون 5C در سال گذشته بود - 5S به وضوح برتر بود.  آیفون 6 و آیفون    6 پلاس به همراه دو گوشی بالا لایه درست باشد، پس چه تفاوت بزرگ است؟ اندازه یک بزرگ است.
به علاوه دارای یک صفحه نمایش بسیار بزرگتر و بدن. با این حال، چند تفاوت دیگر شما باید بدانید در مورد قبل از تصمیم گیری است که برای خرید وجود دارد.  آیفون 6 در مقابل آیفون 6  پلاس: طراحی  آیفون 6: آلومینیوم منحنی، طلا و یا روشن / نقره ای تیره، 6.8mm ضخامت، 129g آیفون 6 پلاس: آلومینیوم منحنی، طلا و یا روشن / 7.1mm نقره تیره ضخیم، 172g  آیفون 6 به نظر می رسد مثل یک مینی من از 6 پلاس. این یکسان گذشته از اختلاف اندازه. آیفون 6 پلاس یک کل 2cm بلندتر، جریان 1cm گسترده تر و ضخامت 2mm ضخیم تر است. ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما در جهان از تلفن های هوشمند این معامله بزرگ است. این بدان معنی است که مگر اینکه شما دست بزرگ و یا می توانید انگشتان خود را مانند یک متخصص گیتار فلامنکو کشش - شما در تلاش خواهد برای برگزاری و استفاده از آیفون 6 به علاوه یک دست.
به عنوان یک تلفن برای رفت و آمد ایستاده 6 آیفون بهتر مناسب است. این باریک و به اندازه کافی باریک با سهولت تقریبا به اندازه 4 اینچ آیفون 5S استفاده شود.
طراحی هر دو گوشی زیبا است.شیشهای را پوشش می دهد منحنی صفحه نمایش به عنوان آن می رسد لبه و سپس مخلوط تقریبا یکپارچه به شاسی آلومینیوم، که احساس می کند به اندازه کافی سرد و grippy. حتی اگر آن را طراحی دقیق همان است، کار می کند بهتر بر روی آی فون کوچکتر 6. شما را در کنترل در هنگام استفاده از آن احساس می شود.
اضافه کردن مورد چرم اپل به آی فون 6 پلاس هر چند و در حالی که آن را ندارد همه چیز را کمی بزرگتر، آن را احساس زیادی به لطف کنترل بیشتر به گرفتن بسیار عالی ارائه شده است.
هر دو گوشی به خوبی گردد اما به اندازه کوچکتر از 6 آیفون به معنی آن ارگونومیک تر است. این برنده دور طراحی.

آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: صفحه نمایش

آیفون 6: 4.7 اینچ 1334 X 750، "شبکیه چشم HD" LCD
آیفون 6 پلاس: 5.5 اینچ 1920 * 1080 LCD، بهینه سازی در چشم انداز

در اینجا مسئله مهمی است، کاملا به معنای واقعی کلمه. آیفون 6 پلاس یک بسیار، صفحه نمایش بسیار بزرگ تر از آیفون 6.

تلفن بزرگتر همراه با صفحه نمایش بزرگتر - 5.5 اینچ در مقایسه با 4.7 اینچ - و از مزایای این فراهم می کند برای گشت و گذار در وب و یا مصرف رسانه ها مشهود است. شما می توانید با خوشحالی چاقو دور ساعت در یک پرواز مسافت های طولانی به تماشای نشان می دهد مورد علاقه خود را دانلود و یا فیلم را بر روی آن.

همچنین تفاوت که آن را به وضوح می آید. آیفون 6 پلاس تمام HD است و ارائه می دهد در حالی که 6 401PPI آیفون 1334 X 750 پیکسل، که برابر با 326PPI است.PPI اشاره به پیکسل در هر اینچ، به طوری که تعداد بالاتر واضح تر یک صفحه نمایش خواهد بود.6 پلاس دارای یک صفحه نمایش واضح تر اما شما نمی خواهد متوجه آن بیش از حد مگر اینکه شما واقعا دوست دارم برای به دست آوردن نزدیک و شخصی با تلفن شما.

آنچه مهم تر این است که صفحه نمایش آیفون 6 پلاس به روشن تر است که به معنی رنگ punchier. آیا شما مهم است؟ نه این که بسیار - هر دو صفحه نمایش خوب است و تفاوت اصلی شما باید در نظر بگیرید که صفحه نمایش فوق العاده املاک و مستغلات است. در واقع به اندازه فوق العاده صفحه نمایش بدان معنی است که 6 پلاس بهینه سازی شده است در حالت افقی و همچنین پرتره مورد استفاده قرار گیرد - درست مثل مینی اپل شبکیه چشم.


آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: دوربین

آیفون 6: دوربین 8MP، 1 / 3.06 اینچ سنسور، فلش درست تن، دیافراگم f / 2.2 دو فلاش LED، تشخیص فاز
آیفون 6 پلاس: دوربین 8MP، 1 / 3.06 اینچ سنسور، فلش درست تن، دیافراگم f / 2.2 دو فلاش LED، تشخیص فاز، OIS

هر دو گوشی با دوربین جلو یکسان که انجام یک کار خوب به اندازه کافی مصرف selfies و مکالمه تصویری، به ویژه در نور پایین آمده است.

دوربین عقب نیز به خوبی بسیار مشابه هستند. هر دو استفاده از 8 سنسور مگاپیکسلی با سنسور 1.5 میکرون پیکسل، فلش تن دوگانه و شامل تشخیص فاز، که کمک به اپل به سرعت تمرکز می کنند.

تفاوت عمده در اینجا این است که آی فون 6 پلاس همراه با تثبیت کننده تصویر نوری یا OIS. این کمک می کند تا شما را بهتر عکس با از بین بردن تاری ناشی از حرکات دست کوچک شما را هنگام گرفتن یک عکس.


آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: نرم افزار

آیفون 6: سیستم عامل iOS 8
آیفون 6 پلاس: سیستم عامل iOS 8

هر دو آی فون 6 و 6 پلاس در iOS 8 اجرا و تجربیات تقریبا محرومیت حالت افقی که ما از قبل از آن سخن گفت یکسان است. حتی اگر صفحه نمایش بزرگتر است شما می توانید از همان مقدار از برنامه های قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش خود را - 20 در کل.

سیستم عامل iOS 7 رادیکال طراحی قبل همان در iOS 8 باقی مانده است، اما اپل تحویل داده شده است برخی از ویژگی های جدید است که در آن یک سیستم عامل بهتر است. مخلوطی از ویژگی های Android-esque و برخی اضافات جدید کمک به ذخیره کردن پایه برای فشار بیشتر به بهداشت و اتوماسیون خانگی در ماه های آینده.

شما هم اکنون می توانید صفحه کلید شخص ثالث، ویدجت استفاده، برنامه دسترسی از مرکز اطلاع رسانی جدید را اضافه کنید و از این توانایی به کار در سراسر مک و دستگاههای iOS در راه بصری تر است. اپل صفحه کلید خود نیز یک بیت از قبل با کلمات پیش بینی در حال حاضر ساخت یک ظاهر بود. صفحه نمایش بزرگتر آیفون 6 پلاس همچنین بدان معنی است که شما چند میانبر بیشتر زمانی که شما با استفاده از آن در حالت افقی نسبت به آیفون 6 آنها جهان را به خود سنگ نیست.


آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: عملکرد

آیفون
6: اپل A8 64 بیتی و M8 شرکت پردازنده
آیفون 6 پلاس: اپل A8 64 بیتی و M8 شرکت پردازنده

پردازنده های جدید A8 اپل در هر دو گوشی است و آن را یک پردازنده بزرگ ا
ست.
استفاده از این دو هسته ای 64 بیتی CPU 1.4GHz با یک تراشه گرافیکی چهار هسته ای پاور ویآر GX6450 حمایت 1GB RAM.

در آزمون محک ما هر دو گوشی انجام بسیار خوب و ضرب و شتم بسیاری از رقابت در گرافیک وظایف فشرده. این خبر خوبی است اگر دوست دارید بازی را بر روی تلفن خود را.

M8 شرکت پردازنده نیز گنجانده شده است. این به نظر می رسد بعد از همه این حسگرها بر روی تلفن و مدیریت داده ها در انرژی کارآمد شیوه ای بسیار بیشتر، که به معنی زندگی بهتر باتری.


آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: ذخیره سازی
آیفون 6: 16GB (539 £)، 64GB 619)، 128GB 699)، هیچ پشتیبانی میکرو کارت SD
آیفون 6 پلاس: 16GB (619 £)، 64GB 699)، 128GB 789)، هیچ پشتیبانی میکرو کارت SD

مثل همیشه، نه از گوشی های جدید اپل ارائه می دهد حافظه قابل ارتقا. با این حال، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس انجام افزایش سقف ذخیره سازی، از 64GB به 128GB.

این سال، شما را وادار به انتخاب بین مدل 16GB (برای scrimpers)، آنهایی که 64GB و - برای خیط و پیت کردن - تلفن 128GB. هیچ 32GB در این سال وجود دارد و اپل واقعا گفت چرا.آیفون 6 پلاس با 128GB حافظه داخلی ممکن است یک رویا برای تماشای فیلم روی، ارائه حافظه به اندازه کافی برای یک صد فیلم SD-کیفیت و یا 25 به علاوه آنهایی که HD. آن را به هزینه زیادی از پول را به آن را خود اگر شما خرید آی فون آشکار هر چند.


آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: عمر باتری

آیفون 6: 1810 میلی آمپر باتری، 11 ساعت ویدئو، مرور 11 ساعت
آیفون 6 پلاس: 2915 میلی آمپر باتری، 14 ساعت ویدئو، مرور 12 ساعت

اگر شما فکر می کنم که آی فون بزرگتر می آید با یک باتری بزرگتر و سپس خودتان پت را در پشت دلیل این که شما کاملا حق با شماست. آیفون 6 پلاس دارای یک باتری 2915mAh در مقایسه با 1810mAh یکی در 6. آیفون این بدان معنی است که 6 آیفون ضربات برادر کوچک خود را از آب خارج کرد که آن را به استقامت می آید.

اگر شما یک کاربر معمولی شما قادر به ایجاد 6 پلاس دو روز کامل تاریخ و زمان آخرین، که آن را قرار می دهد وجود دارد با گل سرسبد گوشی های آندروید مانند دایالر Z3، یکی M8 و سامسونگ کهکشان S5 خواهد بود. این فقط نگه می دارد رفتن و رفتن. آیفون 6 است بد نیست به هر وسیله، آن را فقط به تطبیق پلاس آمده است نزدیک است. شما به راحتی می خواهید یک روز استفاده از آن، اما آن را به یک تلفن است که شما به احتمال زیاد می خواهد به اتهام روزانه است.

در مثل ما برای آزمایش مانند در حال اجرا ویدیو تعریف استاندارد تا هر دو گوشی اجرا به طور کامل آیفون 6 پلاس طول می کشد به مدت 12 ساعت در حالی که آیفون 6 به مدت 10 ساعت.

با این حال به اندازه کوچکتر از 6 آیفون بدان معنی است که شما می توانید آن را به یک مورد اتهام و بدون آن تبدیل شدن به خیلی دست و پا گیر plonk اما راه حل ظریف ترین نیست.

آیفون 6 پلاس، انتظار: کاهش آیفون 6: قیمت
آیفون 6: 16GB (539 £)، 64GB 619)، 128GB 699)، هیچ پشتیبانی میکرو کارت SD
آیفون 6 پلاس: 16GB (619 £)، 64GB 699)، 128GB 789)، هیچ پشتیبانی میکرو کارت SD
این گوشی اپل هستند به طوری که آنها هرگز داره به ارزان اما آیفون 6 پلاس گران تر است وزن در پوند عظیم 789/949 $ برای نسخه 128GB مشخصات بالا. در مقایسه همان تنظیمات آیفون 6 هزینه £ 699/849 $.
اگر شما تصمیم به خرید یکی از این تلفن های ما توصیه می رفتن برای 64GB یک مگر اینکه شما می خواهم به ذخیره مقدار زیادی از رسانه ها و یا سرهم بندی کردن با ویرایش ویدئو را بر روی تلفن خود را.نسخه 16GB تنها 11 گیگابایت حافظه قابل استفاده است که بسیار کم است و هیچ اسلات کارت حافظه microSD وجود دارد، بنابراین شما قادر نخواهد بود برای اضافه کردن ذخیره سازی بیشتر بعد مثل شما می توانید بر روی سامسونگ کهکشان S5، سونی دایالر Z3 یا HTC یکی M8 داشته باشد.

آیفون 6 در مقابل آیفون 6 پلاس: حکم

بزرگ یا کوچک
؟ اپل درد واقعی گرفته شده است به مطمئن شوید که آیفون 6 و آیفون 6 پلاس ارائه یک تجربه بسیار سازگار. تکنولوژی صفحه نمایش مشابه، با همین پردازنده و مشابه درجه دوربین مطمئن شوید هیچ پیوند ضعیفی در اینجا وجود دارد.

با این حال، ما دوست که فضای اضافی از آیفون 6 پلاس و عمر باتری بیشتر آن را می سازد آن را از یک دستگاه کاربر قدرت بیشتر. بررسی های اولیه نشان می دهد همه به طور کامل توسط آیفون بزرگتر قانع نشده است، اما ما قضاوت را رزرو تا زمانی که ما زمان بیشتری را با آن را دریافت.
طبقه بندی: اخبار گوشی آیفون 6،
برچسب ها: آیفون 6 بخریم یا نه، سایت تخصصی موبایل آیفون،
دنبالک ها: راهنمایی در مورد گوشی آیفون، گوشی آیفون 6، گوشی چینی آیفون، گوشی آیفون 4s، آیفون 5،
[ سه شنبه 27 آبان 1393 ] [ 02:41 ب.ظ ] [ با مدیریت اکبری ]
نظرات
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


سایت تخصصی در مورد شرکت آیفون - گوشی آیفون 6

سایت تحلیلی گوشی آیفون

لینک های مفید


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب